„Muzsikál az erdő” Gyermekrajz Pályázat eredményei


„Muzsikál az erdő” Gyermekrajz Pályázat eredményei

 

Fődíj

Szkálosi Boglárka 10 éves Parád

„Muzsikál az erdő” Különdíj

Orosz Márk   9 éves Szirmabesenyő

A "Muzsikál az erdő" szellemiségének kifejezése” díj

Makula Miranda 10 éves Enying

 

Óvodás korosztály:

 

„Az erdei család”

Nyilas Miranda         5 éves           Cegléd

„A zeneiségért”

Baffia Bulcsú 6,5 éves Vecsés

„Bájos”

Fodor Hédi 7 éves Téglás

„Hangulatáért”

Tarsoly Zita   5 éves            Berettyóújfalu

„Ötletes”

József Milla 6 éves Teskánd

„Aprólékos”

Forgács Lilla Krisztina 6 éves Debrecen

„Élettel teli”

Szegedi Sára 5 éves Úri

„Csupa virág”

Bende Luca  5 éves            Kecskemét

 

Óvodás Csoport díj:

 

Érsekvadkerti Ady Erzsébet Óvoda

 

Horváth Flóra 6 éves

Nagy Anna 6 éves

Horváth Sára

 

Debreceni Angyalkert Óvoda

 

Dombi Alíz 5 éves

Kis Blanka 6 éves

Faragó Alexa 6 éves

Pethe Regina 6 éves

Halenár Gréta Ibolya 5 éves

Szathmári Luca Virág 6 éves

Kovács Roland 6 éves

Kulima László 6 éves

Pásztor Roland 6 éves

 

Általános iskola alsó tagozatos korosztálya:

 

„A speciális megoldásért”

Babcsányi Léna 1. osztály Subotica, Szerbia

„A meghittségért”

Farkas Barnabás 8 éves Pécs

„A különleges technikáért”

Fási Elisabet 9 éves Debrecen

„A legkreatívabb”

Gábor Boglárka 10 éves Békés

„Az erdő négy élete”

Harangozó Csenge 10 éves Kács

„Az éjszaka dallamaiért”

Kecskés Alex 9 éves Kassa, Szlovákia

„A fantáziáért”

Keszeg Fanni 8 éves Nagypeterd

„Az öreg fa”

Keszthelyi Mira Hanna 9 éves Heréd

„Egyedi nézőpontjáért”

Kosovic Mijat 2. osztály Subotica, Szerbia

„Az erdő szimfóniája”

Kothencz Előd és Villám Botond 3. osztály Kecskemét

„A humorérzékéért”

Lassú Barbara 2. osztály Visonta

„A káprázatosság” díjat

Macskovity Tatjana 1. osztály Subotica, Szerbia

„A dallamosságért”

Magyar Katalin  9 éves Jászberény

„A nemes egyszerűségért”

Sebők Csáki Szintia 4. osztály Subotica, Szerbia

„Fák zenekara” díjat

Szabó Emese 9 éves Kecskemét

„Az erdei csipke”

Szarka Hanna 9 éves Zenta, Szerbia

„Az állatszeretetért”

Szrenka Zsófia 10 éves Érsekvadkert

„A zeneiségéért”

Szűcs Rozina 8 éves Ecséd

„Látásmódjáért”

Takaki Maya 10 éves Várpalota

„A legaprólékosabb kidolgozásért”

Turányi M. Ábel 9 éves Újcsanálos

„A lélek tükröződése” díjat

Varga József 4. osztály Sarkad

„A tündérvigaszságért”

Vetró Ramóna 7 éves Várpalota

„A muzsikáért” díjat

Virág Letícia2. osztály Gödöllő

 

A Kiskunsági Nemzeti Park erdei iskolai élményprogramját nyerték:

 

I. díj  (megosztott)

Bujáki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Csordás Zsombor, Germiska Kever, Gulyás Diána, Hidvégi Lara, Kelemen János, Kis Dénes, Molnár Ádám, Petre Bálint, Petre Dávid, Sós Lara Sz., Suhaj Mirella Brigitta, Szabó Balázs, Szilágyi Árpád Ferenc, Tóth Benjamin     

Fráter Erzsébet Általános Iskola, Csécse

 Döményi-Tóth Anna, Fáy Oliver Péter, Fürész Máté, Gergely Emma, Gergely Sára, Honti Roland Előd, Kakuk Fanni, Márta Ármin Levente, Mezei Kiara Barbara, Mező Alexandra, Németh Márton, Pompor Norbert, Schmidt Emma, Szabó Ajsa

II.díj

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola

Baranyi Jázmin, Barta Boglárka, Bukta Zétény, Cseh Bálint Zoltán, Csernyik Borbála, Farkas Gábor, Farkas Jázmin, Fodor Bence, Gáspár Kinga, Guba Noémi, Győri Botond Péter, Kácsor Miklós, Kálnási Liliána, Kasnya Eszter Amira, Katona Péter Ádám, Király Gabriella, Kis-Benedek Borka, Kutka Jázmin,  Lakatos Katerina, Molnár Dominika, Platthy Renáta, Reghis Szonja Eszter, Szabó Bianka , Szász Fruzsina, Szatmári Szintia, Szita Liliána, Tasi Vivien, Tiszóczki Zsófi, Tóth Kristóf

 

III.díj

Szilvási Általános Iskola, Felsőszilvási Általános Iskolája, Komló

Bohnery Réka, Brecska Kitti, Csaba Júlia, Judik Jázmin, Kiss Emese, Kiss Virág, Luczó Dorina, Meiszter Kristóf, Molnár Milla, Pfiszter Mercédesz, Schuber Noel, Szabó Panna, Veres Izabella

 

IV. díj

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és PKSZG, Miskolc

 

Demkovics Balázs, Kóródi Boróka, Láda Brigitta, Lehotai Léna, Morvai Míra, Nagy-Chermel Konrád Titán, Olajos Lilla, Rácz Lili, Szendrei Zsombor, Tóth Patrik, Vas

Flóra, Vígh Zalán

 

A nyertesek válogatott rajzai megtekinthetőek a „Muzsikál az erdő” Facebook oldalán: https://www.facebook.com/pg/muzsikalazerdo/photos/?tab=album&album_id=2244399918969972

A kiállításra javasol rajzok válogatása megtekinthető a „Muzsikál az erdő” Facebook oldalán: https://www.facebook.com/pg/muzsikalazerdo/photos/?tab=album&album_id=2244567168953247

A „Muzsikál az erdő” Gyermekrajz pályázatára érkezett összes alkotás megtekinthető a  2019-es galériában.

 

A „Muzsikál az erdő” Gyermekrajz Pályázat támogatói:

Júlia Vendégház, Tar

Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatósága

Libri

Muzsikál az Erdő Alapítvány

Támogatók

A Muzsikál az Erdő Alapítvány biztos háttere a rendkívüli helyzetben szakmai program megvalósítását 2020.évben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.   

 

 

 

EGYÜTTMŰKÖDŐ PARTNER -TÁRSFESZTIVÁL

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2018 Muzsikál az Erdő
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.